O nás

Milé pletařky i milovnice háčkování,
 
ocitly jste se v oáze klidu a pohody, na místě určeném ručním pracím, zejména pletení a háčkování. 
 
Z lásky k materiálům na pletení a háčkování, které nabízí nekonečné možnosti, jsem se ke konci roku 2018 rozhodla založit nejprve e-shop www.svetprize.cz. Souběžně se vznikem internetového obchodu vznikla myšlenka a touha vnášet do prodeje přízí nějakou přidanou hodnotu. Chtěla jsem informovat o místních prodejcích ovčí vlny,  o recyklovaných materiálech, šířit povědomí o tradičních lokálních technikách háčkování, apod..
Protože ráda sleduji, co se na poli pletení a háčkování děje, vznikl tento blog www.propleteni.cz ve kterém se dočtete o novinkách a zajímavostech z oboru. Zprostředkovávám zážitky z veletrhů. Informuji o projektech se zaměřením na pletení a háčkování. Přináším rozhovory s designéry a umělci, kteří pracují s pleteninami nebo recyklovanými textilními materiály. Inspiruji k setkání pletařek v knihovnách apod.
 
Budu moc ráda, když se tento blog pro Vás stane příjemným místem, kam se budete rády vracet, vzdělávat se, čerpat inspiraci nebo jen tak odpočívat při četbě o pletení a háčkování.
 
„Studna mládí existuje, je to vaše mysl, vaše nadání, kreativita, kterou vnášíme do svého života a života lidí, které milujeme. Když se naučíme z tohoto zdroje čerpat, skutečně zvítězíte nad věkem.“ – Sophia Loren
 
S přáním spousty skvělých nápadů a dostatku času na tvoření i čtení blogu propleteni.cz přeje
 
Vaše Šárka 
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *